icon

Resultados de Fútbol

5.0.2.2 için Android

5.0

3

Futbol hakkında her şey avucunuzun içinde

1M

Bu uygulamayı oyla

Resultados de Fútbol , dünyanın her yerinden size en önemli futbol haberlerini ulaştırmak üzere tasarlanmış, kullanımı basit ve temiz bir ara yüze sahip ve sadece ilgi alanınıza ilişkin verileri size ulaştıran bir uygulamadır.

Pique’nin kız arkadaşının ayak nasırları veya Pepe’nin temiz çıkan rektal muayene sonuçları gibi bilgiler bir futbol uygulaması için fazla ilginç ve gösterişli görünebilir. Fakat gerçek futbol taraftarlarının gerçekten öğrenmek istediği şeyler, sahada gollerin kim tarafından ve ne zaman atıldığı ve hatta daha da iyisi gollerin ne zaman atılacağıdır.

Resultados de Fútbol’un ana hedefi, bütün bu ihtiyaçlara cevap verebilen bir uygulama sunmaktır. Resultados de Fútbol uygulaması, Avrupa’nın en önemli -ve daha az önemli bazı- liglerindeki günlük maç programları ile ilgili detayları güncel olarak sağlamaktadır.

Örneğin BBVA (İspanya 1. Ligi) ve Adelante (İspanya 2. Ligi) ile ilgili günlük maç detaylarına erişirken aynı zamanda 2. B Ligi grupları, 3. Lig ve hatta amatör liglerin maç bilgilerine kadar tüm detaylara erişebilirsiniz.

Resultados de Fútbol ile aynı zamanda İspanya dışındaki ligler ve maçlarla ilgili bilgilere de erişebilirsiniz. İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya Portekiz, Hollanda, Danimarka ve Rusya... Avrupa’nın en önemli liglerine bu uygulama ile erişebilir, güncel sonuçları takip edebilirsiniz.

Bütün maçlar için aynı bilgi formatına erişebileceksiniz. Bu format, maçın başlangıç saati, izlenebilecek TV kanalları, forvet oyuncuları, kartlar, maçta gerçekleşen olaylar gibi, bir futbol müsabakası ile ilgili öğrenmek isteyeceğiniz bütün bilgileri içermektedir.

Canlı maç sonuçlarına ek olarak, Resultados de Fútbol uygulamasında Avrupa’nın tüm liglerine ilişkin güncel ve anlık olarak yenilenen puan durumu tablolarına erişerek lig liderleri ve düşme potasındaki takımları takip edebilirsiniz.

Resultados de Fútbol , sporların kralı olan futbolun taraftarlarının, destekledikleri veya desteklemedikleri tüm takımlara ilişkin detaylara erişebileceği mükemmel bir uygulama deneyimi sunmakta
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X